Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Новоєлизаветівська cільська рада» (код ЄДРПОУ: 03331520) був реорганізований і увійшов до складу Покровської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

З історії села Новоєлизаветівка

На південний захід від міста Покровська (Красноармійська в минулому) Донецької області знаходиться село Новоєлизаветівка. Колись тут був степ. Грунт – чорноземний, здатний давати добрий урожай хліба, фруктів, овочів.

Засноване село Новоєлизаветівка у 1883 році. В широкій балці почали будувати будинки в два ряди. Деякі з них збереглися і до цього часу.

В 1913 році була побудована початкова школа з червоної цегли.

В 1961 році в с. Новоєлизаветівка була побудована нова двоповерхова школа. Ця будівля з просторими та світлими класами існує на цей час. Школа реорганізована в Новоєлизаветівський навчально-виховний комплекс де навчається 55 учнів та в дитячому садку виховуються 17 дошкільнят.

В центрі села Новоєлизаветівка в 1966 році зведено обеліск. На меморіальній дошці розмішено 147 прізвищ загиблих в Великій Вітчизняній війні односельців.

Новоєлизаветівська сільська рада організована в 1986 році. Сільську громаду очолює сільський голова Олександр Васильович Доценко. Депутатський корпус складається з 12 депутатів. До складу сільської ради входять чотири населених пункти: село Новоєлизаветівка, селища Надеждинка, Пушкіне, Котлярівка, в яких мешкає близько тисячі жителів. Станом на 01.01.2017 року зареєстровано 485 погосподарських об’єктів.

На території сільської ради зареєстрована та діє громадська організація «Світоч».

В 1989 році на території сільської ради зведено сучасний Будинок культури з спортивним залом і бібліотекою – який став осередком культури на селі.

Хор Новоєлизаветівського Будинку культури «Перлина» має звання народного.

На території сільської ради працює два фельдшерсько-акушерські пункти (село Новоєлизаветівка та селище Пушкіне), де працюють кваліфіковані медичні працівники.

В селі Новоєлизаветівка працює поштове відділення.

Налагоджене торгівельне обслуговування: в Новоєлизаветівці працює три магазини: два - змішаної торгівлі та один - господарчих товарів, в селищах Надеждинка та Пушкіне по одному магазину змішаної торгівлі.

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Vlada.online - розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *